Job Description

A foodpanda, a hazai online ételrendelés piacvezetője Operations Analyst (panda Market) munkatársat keres!

2020 decemberében elindult a foodpanda legújabb üzletága a panda Market, amely az online bevásárlás forradalmasítását tűzte ki célul. A piacon egyedülálló módon saját futárjainkkal garantáljuk, hogy a megrendelés után 30 percen belül kiszállítjuk a bevásárlást.

Jelentkezz a Delivery Hero új üzletágának a csapatába Operations Analyst.

Rólunk:

  • Dinamikus, gyorsan fejlődő környezet egy globális szinten is vezető e-kereskedelmi vállalatban
  • Nagyszerű tanulási lehetőség egy olyan kollaboratív környezetben, ahol nem szabunk határt az egyéni kezdeményezéseknek
  • Szívesen támogatunk fejlődésben igény szerint akár céges angol nyelvi oktatással is
  • Dinamikusan fejlődő csapatunk tagja lehetsz biztos vállalati háttérrel
  • Felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz és az elért eredményeket pontosan nyomon tudod követni
  • Büszkék vagyunk rá, hogy 100%-ban karbonsemlegesek vagyunk, illetve elkötelezettek vagyunk a társadalom iránt (jelenleg 6 különböző alapítványt támogatunk, akiket Te is támogathatsz rajtunk keresztül

Miről szól az állás:

  • Munkáltató panda market szolgáltatásának zökkenőmentes mindennapi működésének biztosítása
  • Adatelemzési feladatok ellátása és riportok, elemzések készítése a vezetőség részére
  • Üzemeltetéshez köthető feladatok ellátása külsős partner segítségével, ezen partnerek szükség szerinti felkutatása, szerződtetése, menedzselése
  • Az üzleti igények elemzése, problémák azonosítása, megoldásukra modellek kidolgozása és folyamatok előterjesztése
  • Társszervezetekkel való kapcsolattartás, társszervezeti igények és céges projektek kezelése
  • Riportok és elemzések készítése a vezetőség felé, előrejelzési / elemzési modellek összeállítása a vezetőség részére
  • Fejlesztési javaslatok feltárása és javaslattétel
  • Folyamatosan változó és fejlődő – az anyacégtől kapott szoftverek és IT rendszerek – használata, finomhangolása és paraméterezése a hatékonyabb működés érdekében
  • Új szoftverek / rendszerek bevezetésében való együttműködés és tanácsadás
  • Szoros együttműködés a nemzetközi csapattagokkal
  • A fentiekben felsorolt, dokumentált feladatokon túl minden olyan az ügyvezetők, vagy a közvetlen felettes által meghatározott feladat ellátása, amely a munkakörhöz kapcsolódik

Mit várunk tőled:

  • 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • MS Excel magas szintű ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Adatelemzésben szerzett tapasztalat
  • Problémamegoldó és analitikus gondolkodásmód

Előny:

  • SQL tudás

Ha magadra találtál a leírásban add le a jelentkezésedet itt vagy a karrieroldalunkon keresztül.

Request For Quote

Get a Quote for

Are you of legal age in your jurisdiction?

By clicking “Enter” you are verifying you are of legal age to view the content of this website, or click “Exit” to leave.