Job Description

Szukamy psychoterapeutów nurtu poznawczo –behawioralnego do pracy zdalnej z elastycznym grafikiem

Zapraszamy do współtworzenia wyjątkowego miejsca oraz zespołu dla którego pacjent, jej/jego zdrowie i bezpieczeństwo są najważniejsze. W jednym miejscu skupiamy specjalistów z różnych dziedzin: lekarzy, terapeutów, psychoterapeutów, terapeutów ruchowych; ważnym tematem jest dla nas możliwość wsparcia pacjentów przy pomocy Medical Cannabis (marihuana lecznicza). Wspólnie z polskimi ekspertami i międzynarodowymi weteranami branży usług medycznych (Cannabis) w oparciu o finansowanie międzynarodowego funduszu branżowego tworzymy przestrzeń, której głównym celem jest umożliwienie pacjentom dostępu do przyjaznych, profesjonalnych i stale dostępnych specjalistycznych usług medycznych.

Tworzymy serdeczne miejsce i przestrzeń pracy w której każda osoba szanująca innych poczuje się zauważona, będzie wysłuchana i zrozumiana. W serdeczny i zrozumiały sposób rozmawiamy o złożoności pojęcia jakim jest zdrowie i proces zdrowienia.

Chcesz pracować w takim środowisku? Zapoznaj się ze szczegółami poniżej.

Twoje zadania:

  • Przeprowadzanie konsultacji psychoterapeutycznych z osobami dorosłymi
  • Prowadzenie psychoterapii indywidualnej z osobami dorosłymi
  • Zapewnienie wysokiego poziomu świadczeń psychoterapeutycznych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki oraz aktualnej wiedzy

Chcemy żebyś brała/brał aktywny udział w współtworzeniu:

  • Wyjątkowego bezpiecznego miejsca skoncentrowanego na podniesieniu jakości życia i zdrowiu pacjentki/pacjenta

Wymagamy:

  • Ukończenia lub nauki w 4 letniej szkole psychoterapeutycznej (minimum w trakcie 1 roku szkoły)
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy
  • Uważności, cierpliwości, empatii, połączonych z wysoką kulturą osobistą
  • Umiejętności dobrej obsługi komputera
  • Posiadania własnego wyposażenia w postaci komputera z kamerą internetową
  • Dostępu do “szybkiego” i stabilnego połączenia z internetem
  • Mile widziana bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na pracę psychoterapeutyczną w języku obcym

Oferujemy

  • Stabilność współpracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich kwalifikacji, doświadczenia oraz dostępności
  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę B2B, umowę zlecenie
  • Elastyczne godziny pracy (poniedziałek – niedziela)
  • Dobrą organizację pracy (wsparcie zespołu obsługi pacjenta, kadry zarządzającej)
  • Szkolenia dotyczące stosowania medycznej marihuany.

Jak wygląda proces rekrutacyjny:

  • Chcielibyśmy rozpocząć współpracę od kwietnia 2023
  • Prześlij swoje zgłoszenie
  • Poczekaj na naszą odpowiedź
  • Podczas pierwszego spotkania posłuchamy o Twoim doświadczeniu, oczekiwaniach i wyobrażeniach, a następnie ustalimy w jakim stopniu nasze wspólne oczekiwania i wyobrażenia się pokrywają
  • Podczas drugiego spotkania omówimy naszą propozycję oraz plan rozpoczęcia współpracy
  • Podpisanie umowy i witaj na pokładzie.

Request For Quote

Get a Quote for

Are you of legal age in your jurisdiction?

By clicking “Enter” you are verifying you are of legal age to view the content of this website, or click “Exit” to leave.